DOLAR 26,5363 2.95%
EURO 28,6156 2.75%
ALTIN 1.633,603,11
BITCOIN 6910032,45%
İstanbul
28°

AÇIK

04:43

İMSAK'A KALAN SÜRE

Desteklerinizi Buradan Yapabilirsiniz.

Saygıdeğer Takipçilerimiz ve Destekçilerimiz,

Öncelikle zamanınızı ve ilginizi sagcihaber.com projesine ayırdığınız için teşekkür etmek isteriz. Sağcıhaber.com olarak, toplumun farklı kesimlerine güvenilir haberler sunarak, bilgiye erişimi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz.

Bugüne kadar projemizi büyütmek için büyük çaba sarf ettik ve bu yolculuğumuzda sizin gibi değerli Takipçilere/Destekçilere ihtiyacımız olduğunu biliyoruz. Amacımız, daha geniş bir kitleye ulaşarak daha fazla insanın doğru haberlere erişimini sağlamak. Bu hedefe ulaşabilmek için maddi desteğinizi talep ediyoruz.

Desteklerinizin sagcihaber.com‘un daha iyi içerik üretme kapasitesini artıracağına inanıyoruz. Altyapımızı güçlendirecek, araştırmalarımızı derinleştirecek ve Ekibimizin daha fazla aktif olmasını sağlayacak kaynaklara ihtiyacımız bulunuyor. Sizlerin desteği, bu hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak önemli bir adım olacaktır.

Desteklerinizin nasıl kullanılacağı konusunda tam şeffaflık sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Her aşamada sizi bilgilendirecek ve harcadığımız her kuruşun hesabını açıklayacağız. Sağladığınız destekle, haber alma özgürlüğünü koruma yolundaki çabamıza katkıda bulunmuş olacaksınız.

Eğer siz de güvenilir haberlere erişimi kolaylaştırmayı hedefleyen bu projeye destek vermek isterseniz, Desteklerinizi kabul etmekten mutluluk duyarız. İster küçük ister büyük, her destek bize güç katacaktır.

Desteklerinizi aşağıdaki hesap numarasına gönderebilirsiniz:

Banka: Vakıf Bankası

Hesap Sahibi: Tuba Yiğit

IBAN: TR83 0001 5001 5800 7319 2384 99

Açıklama: Sagcihaber.com Bağış

Unutmayın ki her bir destekçimiz, güvenilir haberlere olan inancımızı güçlendirecektir . Hep birlikte daha aydınlık bir medya ve bilgi dünyası için el ele verelim.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Saygılarımla,

Mustafa Yiğit

CEO

Sağcıhaber.com Ekibi

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.